Është anuluar seanca për rastin “Monstra”, shkruan Alsat.

Sipas informacioneve, seanca e radhës do të mbahet më 18 mars në ora 9:30./ Alsat.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Blerim Reka flet se a do të kyçet në skenën politike në Maqedoninë e Veriut

Ish-kandidati shqiptar për president në Maqedoninë e Veriut, profesor Blerim Reka ka…

Haxhiu: Paraja e pasuria e keqpërdorur duhet të konfiskohet – ajo është e qytetarëve dhe jo e individëve

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se ndër zotimet e para…

Priten publikime të reja për rastin“Reket”

Laris Gajser, gazetari italian në statusin e tij në Facebook, dje njoftoi…

Top Story/Si u vranë Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj (Video)

Një tezë u hodh se polici shqiptar Osmani i mbetur i vrarë,…

Si i mori Besmira Ejupi honoraret nga 5 institucione, do të verifikojë KSHPK

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit do të veprojë me iniciativë në…