Seanca për rastin e djegies së spitalit modular në Tetovë është anuluar për më 14 tetor, përcjell TV21. Në seancë u paraqit vetëm Florim Besimi, ndërsa nuk u paraqitën edhe dy të akuzuarit tjerë Artan Etemi dhe Boban Vuçevski.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Mediat serbe: Vuçiq, Vulin e Daçiq, trashëgimtarë të politikës së partnerëve të tyre, që kryen krime mizore ndaj shqiptarëve

Mafia serbe, e cila veproi, vrau brutalisht, copëtoi, pastaj i varrosi në…

Mickoski: Zaevin do ta durojmë edhe pak javë

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski është I bindur se pakënaqësia mes partnerëve…

Zagrebi goditet nga një tërmet prej 5.3 shkallë

Në mëngjesit e sotim kryeqendra e Kroacisë, Zagrebi u godit nga një…

Virusi Korona, regjistrohen 201 të infektuar

Regjistrohet edhe i prekuri i parë nga virusi korona në qytetin e…

Topalov: Maqedonia është e varur nga Serbia dhe se çdo lëvizje diktohet nga Beogradi

Profesori bullgar Kiril Topalov thotë se politikanët që do të dorëzojnë kauzën…