Policia sot ka realizuar aksion në një objekt në Haraçinë, me çrast ka zbuluar rreth 7 kg marihuanë.

Burime policore kanë thënë se aksioni është realizuar në bazë të informacioneve të siguruara paraprakisht.

Me këtë rast janë arretuar dy vëllezër, por ende nuk bëhet i ditur identiteti i tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje…

Bërns: Fluturimi i aroplanëve për mirëseardhje në NATO shprehje e mbështetjes sonë të përhershme

Fluturimi i aeroplanëve ushtarak amerikan sot mbi Shkupin është shpehje e mbështetjes…

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Çfar u tha lidhur me rastin “Kumanova” (VIDEO)

Të gjithë ata që e kuptojnë maqedonishten, le të klikojnë linkun:

Vendimi për zgjedhjet do të varet nga qëndrimi i Qeverisë për gjendjen e jashtëzakonshme

Deri të premten do të dihet qëndrimi i Qeverisë për gjendjen e…