Një aksion i madh policor është zhvilluar para pak çastesh në lagjen Butel të Shkupit.

Jo-zyrtarisht, Zyrtare.net mëson se në aksionin e gjërë policor ku kanë marrë pjesë njësite të ndryshme të Ministrisë së Brendshme përfshirë edhe njësitinë “Tigrat” është arrestuar një person i shumëkërkuar nga organet e rendit.

Detaje nga aksioni, Ministria e Brendshme  pritet të njoftojnë gjatë ditës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Të shtëna me armë jashtë spitalit, një i vdekur

Një person mbeti i vdekur dhe një tjetër u plagos pas disa…

Polonia refuzon ligjin europian

Gjykata Kushtetuese shpall të papajtueshëm traktatet europiane Gjykata Kushtetuese e Polonisë hodhi…

757 pacientë me koronavirus po trajtohen në spitalet e Kosovës

Në klinikat COVID të QKUK-së dhe në spitalet e përgjithshme të Kosovës…

Kontrolle në kazinot e Gjevgjelisë, konstatohen shumë parregullësi

Më datën 17.04.2022, nëpunës policor të Departamentit të Policisë Kriminalistike në bashkëpunim…

Ish-kryenegociatorja Tahiri mbështet Qeverinë për reciprocitetin e targave me Serbinë

Ish-kryenegociatorja e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, Edita Tahiri, po mbështet vendimin…