Policia e Kosovës në veri të Mitrovicës dhe në Shtërpcë është duke e zhvilluar një aksion që nga mëngjesi. Aksioni po bëhet kundër kontrabandës.

Nga Policia e Kosovës për KosovaPress e kanë konfirmuar se policia kufitare është duke zhvilluar një operacion në disa lokacione, por që nuk kanë dhënë detaje të tjera rreth rastit.

“Mund të konfirmojmë se Policia Kufitare është duke zhvilluar një operacion në disa lokacione. Për informata tjera do të njoftoheni me kohë pas operacionit”, thuhet në përgjigjen e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

SHBA, shkon në mbi 556 mijë numri i viktimave nga COVID-19

Numri i personave të vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në SHBA…

Zjarret e Amazonës arrijnë në Paraguai

E gjithë bota është e alarmuar për zjarret në Amazonë dhe të…

Osmani takon Akar, kërkon mbështetjen e Turqisë për anëtarësim të Kosovës në NATO

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka pritur në takim ministrin e Mbrojtjes…

Anulohet “Maxhar Telekom”, Bogoevski nuk e njeh ish prokuroren e PSP

Anulohet seanca e sotme gjyqësore për rastin “Maxhar Telekom”, meqë dëshmitari kryesorë…

Çfarë saktësisht tha Biden për gjenocidin rus në Ukrainë?

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, tha për Rusinë se është duke kryer…