Një aksion i madh policor është zhvilluar sot në disa lokacione në Shkup.

Siç mëson KlanMacedonia, aksion ku janë përfshirë njësite të ndryshme të MPB është zhvilluar edhe në lagjet Hasanbeg dhe Haraçinë të Shkupit.

Nga MPB konfirmojnë aksionin, ndërsa për më shumë detaje rreth aksionit do të njoftojnë gjatë ditës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

12 të infektuar dhe 1 viktimë nga Covid-19 në 24 orë

Në 24 orët e fundit janë evidentuar 12 raste të reja pozitive…

Gjysmë milion të vaksinuar në Shqipëri, njoftoi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar, se numri i të vaksinuarve…

Guterres: Covid-19 po kërcënon paqen dhe sigurinë globale

Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres ka paralajmëruar Këshillin…

“Rolling Stone”: “Tigri” i Arkanit që vrau shqiptarë në Bosnje, shëtit i lirë si DJ nëpër Evropë (FOTO)

Revista e famshme “Rolling Stone”, ka hetuar prapaskenat e një nga fotove…

Lindja e Brazilit u godit nga përmbytjet pasi dy diga u shkatërruan nga reshjet e dendura të shiut

Më shumë se 60 zona në shtetin brazilian të Bahia u goditën…