“Me datë 22.02.2023 në ora 22:47 në SPB-Manastir është raportuar se në rrugën Manastir-Prilep autobusi “Volkswagen Crafter” me targa të Manastirit i drejtuar nga M.A.(50) nga Manastiri ka dalë nga rruga. Lëndime të rënda trupore ka pësuar E.G.(38) nga fshati Lopaticë, rajoni i Manastirit, ndërsa R.N.S.(31), I.L.(38) nga fshati Lopaticë, T.S.(50 ), M.O.(31), A.M.(22). ), V.T.(40), V.S.(27) nga fshati Lisolaj, N.S.(45), T.L.(20) nga fshati Kukureçan, D.V.(54) nga fshati Krklino, Manastir, kanë pësuar lëndime të rënda trupore, të diagnostikuar në spitali klinik të Manastirit”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

2-vjeçari bie nga dritarja e restorantit të njohur shqiptar në kohën e Iftarit

Një fëmijë 2-vjeçar ka rënë mbrëmë nga dritarja e katit të parë…

Ekskluzive: Kjo është marrëveshja e koalicionit mes LDK-së dhe Listës Serbe (DOKUMENT)

Avdullah Hoti sot ka marrë besimin e 61 deputetëve për ta drejtuar…

Dy doza vetëm 20% e shqiptarëve/ Në Shqipëri nuk respektohen masat mbrojtëse nga covid

Vetëm 20% e shqiptarëve janë vaksinuar me dy doza dhe as që…

Luftëtarët ukrainas: “Kemi të plagosur dhe të vdekur brenda bunkerëve”

Një nga mbrojtësit e fundit ukrainas në Mariupol i ka thënë BBC-së…