Një aksident i rëndë ka ndodhur dje pasdite në Kondovë.

Lexues të Gazetës Lajm kanë dërguar në redaksinë tonë fotografi nga aksidenti, që tregojnë një veturë të rrokullisur në mes të rrugës.

Sipas lexuesve tanë, në momentin e rrokullisjes kanë qenë edhe tre fëmijë. Fatmirësisht të gjithë kanë kaluar me lëndime të lehta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Shqiptarët bojkotojnë LSDM-në dhe Besën. Ja ku ndodhi!

Koalicioni mes LSDM-së dhe BESËS nuk është pritur siç duhet tek shqiptarët.…

Spasovski: Gjendja në Maqedoninë e Veriut është e qetë dhe stabile

Ministri i MPB-së, Oliver Spasovski gjatë vizitës së tij zyrtare në Dibër…

Ulqini është goditur nga një stuhi e fuqishme (FOTO)

Shiu dhe era kanë dëmtuar makina, janë rrëzuar drunjtë, ndërsa edhe në…

MPB me detaje për përleshjen e djeshme fizike në qendër të Shkupit

Tifozët polakë janë tashmë në qendër të vëmendjes. Në një kafene në…

Tragjedia në Rramanli, ndërron jetë një tjetër person

Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombulës së gazit…