Një aksident ka ndodhur në hyrje të Sarajit ndërmjet dy veturave, ku një veturë “Volkswagen” është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Policia ka arritur vendngjarje dhe të hetojë rastin e plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kurti: Kërkuam më shumë ushtarë të KFOR-it shkaku i bazave ushtarake serbe rreth Kosovës

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka folur për kërkesën e tij që…

Mediat britanike: Bandat shqiptare po kontrollojnë trafikun e emigrantëve drejt Anglisë

Autoritetet angleze ngrenë shqetësimin e bandave shqiptare që po trafikojnë emigrantë në…

Serwer: Do të ishte jashtëzakonisht me rëndësi që Greqia të njoh Kosovën

Kosova ka përmbush të gjitha kriteret për liberalizimin e vizave dhe Evropa…

Gazetarja ukrainase kujton fillimin e bombardimeve në Ukrainë: U zgjova nga zhurma e aeroplanëve – ishte e tmerrshme se nuk munda të kontaktoja me vajzën

Gazetarja ukrainase e cila ka arritur dje në Kosovë, Lyudmila Makey në…

Vazhdon debati në Kuvendin e RMV-së për propozimin francez

Në Kuvend e Maqedonisë së Veriut sot vazhdon debati për propozimin francez.…