Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Çair të Shkupit, pranë parkut në bulevardin “Kristijan Todorovski Karposh”.

Siç njofton TV21, në aksident kanë marrë pjesë pesë makina, ndërsa është ndërprerë edhe komunikacioni.

Organet kompetente kanë bërë hetime, ndërsa pas aksidentit ka arritur edhe Ndihma e Shpejtë.

Deri në këto momente nuk ka informacione për të lënduarit.

Ndërsa më shumë detaje pritet të jep MPB gjatë ditës së sotme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…