Një makinë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në Shkup, pak minuta më parë. Sipas të dhënave, ngjarja ka ndodhur në komunën Butel. Makina, me regjistrim TE 526 DB ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, si pasojë e shpejtësisë së madhe. Drejtuesi i automjetit me inicialet B.S është nxjerrë nga automjeti edhe është duke marrë ndihmën e parë. Nuk dihet ende nëse gjendja e tij përbën rrezik për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…