Një 40 vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës në mënyrë çnjerëzore ka vrarë nënën 60 vjeçare dhe gjyshen 80 vjeçare. Informacionin për Alsat e ka konfirmuar MPB nga ku thonë se i dyshuari është arrestuar. Nuk dihen motivet e vrasjes dhe gjendja psiko-fizike e të dyshuarit./Alsat.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kusari-Lila paralajmëron rrëzimin e Qeverisë Hoti

Kryetarja e Alternativës, njëherësh deputete e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza…

Kurti për sulmet në Zveçan dhe Zubin Potok: Të nxitura nga Serbia në sy të ndërkombëtarëve

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, vlerëson se sulmet në Qendrat e Regjistrimit…

Palestinezët u kundërpërgjigjen sulmeve izraelite. Brenda disa minutave 130 raketa drejt Tel Avivit

Përplasjet e përgjakshme midis palestinezëve dhe ushtrisë izraelite vazhdojnë dhe të paktën…

Bastisje dhe arrestime në Manastir, kapet drogë në vlerë të 800.000 eurove

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në…

Familja Ajvazi përgënjeshtron njoftimet për sulmin ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës

Familja Ajvazi nga Haraçina ka përgënjeshtruar, sic thonë nga kjo familje, lajmet…